2013. Михайло Янишівський розпочав навчання у Київському національному університеті імені Т. Шевченка

1 вересня  2013 року
Михайло Янишівський розпочав навчання у Київському національному університеті імені Т. Шевченка

Янишівський Михайло Мирославович, третє покоління родини, син Мирослава та Ліди Янишівських з Івано-Франківська, розпочав навчання на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відповідно до Правил вступу до вузів, чинних в 2013 році, зарахування на навчання відбувалося за результатами зовнішнього незалежного оцінювання /ЗНО/ та успішності в школі. До уваги бралися результати трьох дисциплін на ЗНО, перелік яких для кожної спеціальності був визначений міністерством освіти та середній бал атестату. Максимальне значення кожного з цих доданків могло досягати 200 балів. Випускники могли здавати ЗНО не більше як з 4 предметів.

Для вступу на юридичний необхідно було пред’явити сертифікати з української мови та літератури, історії України та англійської мови. Крім названих дисциплін, на всяк випадок Михайло додатково здав також ЗНО з географії.

Несподівано для батьків, рідної гімназії та й самого себе Михайло здав ЗНО просто блискуче, зокрема:

Англійська мова                             ‑ 194,5 балів

Українська мова і література                 ‑ 197,5 балів

Історія України                               ‑ 200 балів

Географія                                        ‑ 200 балів

Це були результати загальноукраїнського рівня !!!  Так в 2013 році по всій країні з усіх дисциплін разом було одержано всього 683 “двохсотки”. З історії України 200 балів одержало лишень 124 особи. Кількість випускників, котрі одержали “двохсотки” одночасно з двох предметів становила всього 48 осіб, один з них – Михайло. В середньому це менше ніж по два учні на область.

Завдяки таким результатам, він посідав в рейтинговому списку абітурієнтів юридичного факультету 18-ту позицію /при плані зарахування на “державне ” навчання  115 осіб/ і був зарахований у першій хвилі.

Посвята в студенти відбулася 2 вересня 2013 року в актовому залі головного /червоного/ корпусу Університету. На посвяті юних юристів був присутній особисто ректор Університету професор Губерський Леонід Васильович. Вручення студентських квитків відбулося в аудиторії 234 в цьому ж корпусі. Студентський квиток молодому студенту вручив декан факультету, професор, доктор юридичних наук Гриценко Іван Сергійович.

На жаль, через специфіку педагогічної роботи батьки не змогли бути присутніми на посвяті Михайла в студенти. Однак, від родини був присутній брат Володимир.

Доречно згадати, що Михайло вже  не перший представник родини, який вступив на навчання в Університет імені Шевченка. В 2003-2008 роках в “головному” Університеті країни на географічному факультеті навчався вже згаданий вище Володимир.

Кілька фото з посвяти Михайла в студенти представлені в розділі “фото-відео”.

Мирослав Янишівський

10 вересня  2013 р.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *