Фото, відео

 • Янишівський Михайло

  Янишівський Михайло

  Високі Татри 2017 – виявляється ТАК можна!

   

  В серпні 2017 року троє членів нашої родини, троє справжніх братів і друзів здійснили знакову семиденну мандрівку по найвищих карпатських вершинах. На наше велике здивування, вони виявилися не в Україні))

  Далі …

 • Янишівський Михайло

  Янишівський Михайло

  Відень. Походити дідовими (прадідовими) стежками колишньої “нашої” столиці

   

  19 (вже 20?) лютого 2018 я вже таки раз і на завжди зрозумів, що мені, Шівському, цікаво лише, коли є рух, наприклад, в просторі так точно. Від цього з’являється, чорт бери, його величність – Сенс. А як і ще може бути, коли вчора Львів, сьогодні Станіслав, а завтра Краків, а позавтра Мілан? Мовчу вже про решту планів на наступний тиждень: Верона, Венеція, Трієст, Любляна, Загреб і Будапешт. Обожнюю рух, особливо в площині географічних координат, ну хоча би (є)европейських! Обожнюю українські плацкарти, особливо, коли у квитку вже чай)

  Далі …

 • Янишівський Михайло

  Янишівський Михайло

  З 17го у 18ий. Михайличок мандрує

  Текст написаний 2 січня 2018 року у ресторації Фамілія у співавторстві з гарячим вином. Пройшов майже місяць перш ніж наважився його опублікувати, втім, маю надію, він не втратив своєї актуальності.

  Далі …

 • Янишівський Мирослав

  Янишівський Мирослав

  Вітаємо. Вуйко Владзьо – 85 !

  Вітаємо

  15 серпня 2016 року виповнюється  85 років з дня народження Волковецького Володимира Михайловича. 

  Володимир є братом засновниці родини Оксани.

  Ювіляр більше відомий у нашій родині як  “вуйко Владзьо”.

  Для 2-го покоління нашої родини  вуйко завжди був і залишається  особливим, неповторним дитячим спогадом. Саме з його іменем у нас  у першу чергу асоціювалися такі поняття як шахта, кам’яне вугілля,  Донбас.  Далі …

 • Lukianenko Ksenya

  Lukianenko Ksenya

  Рік після народження

  Сьогодні 29 березня, і здавалось би, що маленька, але значна дата в сім’ї Лук’яненків та Кулигіних(сім’я Лук’яненків та Кулигіних – це витоки від Янишівської Марти) вже пройшла давно, але ліпше пізно, ніж ніколи.

  Зараз я часто згадую слова сестри, що коли дочекаємо рік – я буду сама щаслива на світі.

  І тоді здавалось, що до того року ще так далеко, тому що тодішні 1,5кг дітки були просто маленькими кошенятами.

  І так, день за днем, ми наближалися до того омріяного дня щастя. Багато було пережито, багато пройдено, чимало переосмислено і ось цей день настав!

  Далі …

 • Янишівський Михайло

  Янишівський Михайло

  Різдво 2016

  Різдво у Витвиці пройшло успішно. Було виконано всі програми святкування: багатий стіл, «коли завтра в церкві», похід у церкву, санкування, власне коляда, тощо.

  Далі …