Домівка НовиниРік після народження

Рік після народження

Сьогодні 29 березня, і здавалось би, що маленька, але значна дата в сім’ї Лук’яненків та Кулигіних(сім’я Лук’яненків та Кулигіних – це витоки від Янишівської Марти) вже пройшла давно, але ліпше пізно, ніж ніколи.

Зараз я часто згадую слова сестри, що коли дочекаємо рік – я буду сама щаслива на світі.

І тоді здавалось, що до того року ще так далеко, тому що тодішні 1,5кг дітки були просто маленькими кошенятами.

І так, день за днем, ми наближалися до того омріяного дня щастя. Багато було пережито, багато пройдено, чимало переосмислено і ось цей день настав!

24 січня 2016 року – виповнився 1 рочок маленькій Меланці та Славочці. Святкування було в найближчому колі рідних , хресних та людей без яких цей рік не пройшов би так швидко.

Хочу ще раз щиро привітати маленьких дівчаток з Днем народження! Побажати їм здоров’я та Божого благословення і ніколи не здаватись, адже віра – ще Ніколи і Нікого не зраджувала!

З моменту дня святкування пройшло 2 місяці, і зараз дівчатка вже впевнено крокують не тільки по квартирі, але  й у  велике майбутнє.

Ну для всіх – маленький фотозвіт цього дня.

Слава Україні!

Response code is 404

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарі : 2

  1. Янишівська Віра сказав:

    Накінець Кицьок-Мурок розсекретили і показали всій родині цих гарнюнь.Ростіть великі і здорові!

  2. Янишівський Мирослав сказав:

    Нарешті Вітине диво змогла побачити родина на заході країни. Надіюся. що це не останній виступ Віти у ролі успішного блогера. З нетерпінням чекаємо на нові подачі інформації про життя східної гілки родини, що буйно розквітла під самою столицею.