2013. Ліда Погинайко /Янишівська/ відзначила 60-річчя.

19 жовтня 2013 року
Ліда Погинайко /Янишівська/  відзначила 60-річчя.

15 жовтня 2013 року виповнилося 60 років з Дня народження Погинайко Ліди Ярославівни, в дівоцтві – Янишівської.

Ліда – друга дитина в сім’ї засновників родини. Однак, вона перша дитина народжена вже в новій хаті, правда ще недобудованій. Сама дата народження викликає певні сумніви. В усних розмовах мама завжди говорила, що Ліда народжена на Покрови, що як відомо відзначається 14 жовтня.

Урочистості з нагоди ювілею проведені 19 жовтня, в суботу. Свято проходило в Калуші, в ресторані “Асторія”, який для сім’ї Погинайків, є ніби родинним. Тут часто відбуваються їхні родинні урочистості.

Ювілей Ліди скликав майже всіх Янишівських 2-го покоління. Приїхали:

Янишівські /Чорні/ зі Львова /Мар’ян і Наталя/,

Віра з Лосинівки,

Марта з Обухова,

Янишівські /Оліферовичі/ з Івано-Франківська /Ліда та Мирослав/,

Янишівські /Горбатюки/ з Болехова /Володя та Леся/.

Власне з 2-го покоління не було тільки 2 швагрів – Миколи Багмута та Віктора Лук’яненка.

Присутня була Павлова сестра Роза з дочкою та зятем із Кременця на Тернопільщині, постійні друзі Погинайків – Гудаки та Тиховецькі, свати Николишаки та Байталюки.

Ну і, звичайно, найдорожчими гостями були діти /Оксана, Юрко, Оля/, зять Андрій Николишак, невістка Марійка /Байталюк/, онуки Николишаки /Марта, Юра,  Віка/ та Погинайки-Юрковичі /Славчик та Соломія/.

“Старостувати” на забаві Павло доручив Мирославу. Попри посереднє старостування забава вдалася на всі 12 балів. Цьому сприяла  тепла родинна і дружня атмосфера та гарна музика.

Тостуючі відзначали дуже результативно прожиті перші 60 років ювілярки. Все, що мало бути зроблено – досягнуто. Першим у цьому списку успіхів та життєвих удач, звичайно, називали чоловіка – Павла Погинайка. Немалим був і список традиційних досягнень: вища освіта, квартира, машина, діти та ще й повіновані, житло в дітей, 5 онуків тощо.

Виступаючі сестри та брати окремо відзначали, що саме Ліда була головною помічницею і доглядальницею мами в останні роки її життя і дякували Погинайкам за це.

Завершилося свято уже традиційним “хороводом” “Родина-родина” та нашим добрим “Многая літа”.

 

Автор публікації – Мирослав Янишівський.

12 листопада 2013 року.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *