Домівка БлогМар’яна і Кум: деякі зауваги до початку історії

Мар’яна і Кум: деякі зауваги до початку історії

Історія Мар’яни і Кума – найбільш романтична історія з відомих мені в нашій родині. Але чи знаєте ви, з чого саме вона почалася? Так от, їхня історія почалася з …ляпаса.

17 років тому (може, і більше, то я так нашвидкуруч прикинула, а якщо добре покопатися, то й усіх 19 буде; ну, але не будемо додавати молодятам років) сиділи ми, малолітні підлітки, у вулици на Ясенах, ну, ви ж знаєте, як підлітки сидять: ги-ги та га-га, дурні жартики, можливо, сємочки, які тітка Віра час від часу передавала, на пиво грошей не було, бо друга половина 90-х. На пиво не було, але дзиґари для наших хлопців, себто хлопців з нашого пасовиська, бо компанії в селі в ті далекі часи формувалися саме так; так от, дзиґари – то було святе, їх вони завжди якось добували. Отже, так сі склало, що того вечора Мар’яна і Ромко сиділи поруч, Ромко, звичайно, курив. А треба сказати, що в ті далекі часи Ромко Кум був хлопцем показним, а Мар’яна – великим борцем з курінням. І сталося так, що Ромко дихнув димом Мар’яні у фейс, а Мар’яна, не довго думаючи, втарабанила йому такого ляпаса, що аж луна пішла. Чесно кажучи, я в той момент подумала, що зараз він їй дасть здачу.

Треба сказати, що до того Мар’яну цікавив Коля Монтєр, а Мар’яною цікавився Коля Шикор, яким цікавилася я; хто цікавив Кума, я, на жаль, не знаю. Але після того ці двоє як з ланца зірвалися. Кавалєрці не було меж. Себто межі були, бо ми все-таки були дуже наївними і романтичними підлітками, так що наші герої хіба що обіймались і цілувались. А я весь цей час мусіла чекати десь під плотом, бо правила були такі, що нам з Мар’яною додому можна було приходити тільки вдвох. А частенько бувало так, що вся компа уже пішла і зависати доводилося самостійно.

Далі були перипетії, чимось схожі на маятник чи спіраль. Деталі я розкривати не буду, бо можу десь і прибрехати, усе-таки я в цій історії тільки спостерігач, а не учасник. Досить сказати, що їх таки тягнуло одне до одного і якщо вже вони перетиналися у Витвиці, то це з великою дозою ймовірності був вибух. Подальшу схему ви вже знаєте: вони кавалєрять, я чекаю…

Словом, як очевидець того пам’ятного ляпаса, хочу сказати: ДОЧЕКАЛАМСІ!!!

ГІРКО! ГІРКО!! ГІРКО!!!

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *