Домівка БлогМихайлика відзначили на конкурсі художнього репортажу “Самовидець”

Михайлика відзначили на конкурсі художнього репортажу “Самовидець”

4 березня 2020 року було оголошено десятку фіналістів 8-го Конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» на тему «Як ми змінюємось». Також цього року було вирішено відзначити п’ять майстерно написаних репортажів, які не увійшли до десятки фіналістів.  Серед них “За широкий горизонт в описуванні локальної історії”  Михайло Янишівський за репортаж “Станіславський Франківський феномен”.

Про мене навіть написали у Франківських новинах за 9 березня:

https://kurs.if.ua/society/stanislavskyj-frankivskyj-fenomen-otrymav-speczvidznaku-konkursu-hudozhnogo-reportazhu/ 

А також тут:

Восьмий Конкурс художнього репортажу «Самовидець» оголосив десятку фіналістів

 

Репортаж, по-суті, складається з 2 частин, які переплітаються: шматки інтерв’ю з героями перемішані між собою і мої спогади, відчуття і вигадки перемішані зі шматками інтерв’ю, але погруповані за тематикою.

Писався він ще більше року, але, начебто, актуальності не втратив. Важко лише перечитувати себе зараз, переслідує якесь відчуття сорому за свою писанину) Мабуть так має бути, хтозна. Тексту в доступі ще немає, але згодом організатори конкурсу  «Самовидець» мають видати збірку з текстами усіх переможців.

Висловлюю подяку за допомогу і інтерв’ю Тату Мирославу Янишівському, другу дитинства Степану Савчуку (Саві), найкращому учителю історії Володимиру Половському, а також Андрію Чернікову, Марії Козакевич, Софії Дейчаківській, Остапу Українцю та Мар’яні Затолюк.

Окремо дякую за дуже цікаве інтерв’ю лідеру польської спільноти Івано-Франківська Марії Ошядач. На жаль, фрагменти цього інтерв’ю не потрапили в остаточну версію.

Проитати текст репортажу можна тут – Станіславський (закреслено )Франківський феномен

P.S. фотографії зроблені тоді, коли писалося, в лютому 2019-го, можливо, вони символічні

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *