Домівка БлогIceBucketChallenge

IceBucketChallenge

Ну, що, дійшло відро холодної води і до нашої родини. Для старшого покоління: IceBucketChallenge – це такий собі американський поливаний понеділок J Суть флешмобу полягає в тому, щоб вилити собі на голову відро холодної води з льодом, перерахувати трохи грошей на добру справу і передати естафету трьом іншим. Американці, які придумали цей флешмоб, перераховували 10$ на дослідження якоїсь хвороби, у нас же він модифікувався у 100 грн на війну, який саме аспект війни – не принципово. Що стається з тими, кому слабо, історія замовчує. Вочевидь, нічого, хоча є версія, що такі люди мають перерахувати на добру справу на один «нулик» більше.

Отже, у нашій родині холодної води вже не злякалися Маркіян Янишівський, точніше два Маркіяни – Мирославович і Маркіянович, і Оля Погинайко. Першим естафету прийняв Маркіян старший, за ним – Маркіян молодший – мій похресник. Саме вони кинули мені виклик, і якщо старшого ще можна було проігнорити, то не прийняти виклик від похресника – то вже, вибачте, неподобство. Всі три відео нижче.

Як ви, напевно, вже почули, я кинула виклик ще двом членам родини, а саме Наталі Багмут та хресному татові Володі. Все ще чекаю 🙂

 

ПС. Звісно, можна по-різному ставитися до такої, на перший погляд, дикої ідеї, як вилити собі на голову відро води з льодом. Багато людей каже, що перераховує гроші на добрі справи і без того відра. Ну, то так, я теж, та й взагалі, як на мене, більшість з тих, хто приймає виклик, саме так і робить. А відро насправді – лише привід, а ще: показник певної авантюрності і доброго почуття гумору 🙂

Обливайтеся, дорога родино!

ППС. Шановні Наталю і хресний, це зовсім не страшно, в будь-якому разі не страшніше і не холодніше від відра холодної води з Остапишиної криниці, яке я отримала якось на поливаний понеділок J)

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *