Домівка БлогПригоди Миросі у Києві
Nataliya Bagmut

То є молодша Вірина)

Пригоди Миросі у Києві

Всі наші старання рано чи пізно винагороджуються! А якщо старання були у добрих справах, то тим більше! Так от і сталося з нашою Мирославою Тишківською, яка успішло закінчила свій 3-й навчальний рік. Табель просто всипаний «11»!

І от саме за такі результати Мирося отримала в подарунок поїздку до Києва.

Ось так виглядає табель Миросі

viber image 111

Про поїздку

За час подорожі Мирося встигла відвідати майстер-класи з гончарства та ліпки з глини, оглянути Національний Науково-природничий Музей України та познайомитися зі справжнім археологом. Також переглянула фільми про Всесвіт та Сонячну систему в форматі 3D в найбільшому в Україні планетарії.

Найактивніше було в Експерементаніумі, де все можна брати руками, самому проводити експерименти та бігати по дзеркальним чи темним лабіринтам. Це справжній рай для дітей, особливо таких спраглих до науки, як Мирося.

Також Мироська зустрічалася з бабусею Танею з Києва та отримала від неї аж 7 нових книг із книгарні тьоті Олі, яка особисто рекомендувала книги для читання. Хотілося б зазначити, що Мирося читає вголос 119 слів, в той час як норма для дітей її віку становить 72 слова. Результат вражає, чи не так? Мирося — великий молодець! І дуже талановита дівчинка!

Нарешті, відбулася така довгоочікувана зустріч Миросі з Хрещенкою (Вітою). Поїздка в Українку виявилася не легкою! Адже тут на Миросю-няню чекало аж двоє малят. Але улюбленицею Миросі виявилася Славка. Мирося навчила її грати в хованки і засмагати на балконі. За словами Віти, Славка – маленький клон Миросі. Така ж активна та хитрюча! І вже зараз вона (Віта) починає замислюватися як же воно буде згодом з такою Мироською №2.

Відеозвіт

Купу вражень складно передати словами, тому я підготувала короткий фільм про пригоди Миросі в Києві. Це тільки окремі моменти. Адже окрім цього ще був похід на Аліску в Задзеркаллі з черешнями, пересиджування дощу з какао по кав’ярням, пробіжка під дощем і користування iPad-ом досхочу)

Все було просто чудово!

Мій любий Миросік, ми тебе дуже любимо! Чекаю тебе в Києві знову! Ніколи не здавайся! Вперед до перемог! Ти — великий молодець!

Приємного перегляду!

 

 

 

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарі : 1

  1. Вуйко Мирослав сказав:

    Це просто неймовірно! Особливо вразив мене табель і зокрема оцінки з англійської та української мови. У подібному випадку батько одного ліцеїста якось на педраді щиро здивувався, що його дитина знає англійську краще, ніж українську.