Домівка БлогНоги Янишівських так далеко ще не заходили
Янишівський Володимир

Видатний український економіст. Автор десятків наукових і псевдонаукових праць. Представник 3-го покоління Родини

Ноги Янишівських так далеко ще не заходили

Бувають ситуації, коли відчуваєш унікальність моменту. В такі моменти думаєш про те, що відбулось саме те, чого уже довго чекали, і що подібний момент може більше і не повторитись.

Саме так можна сказати про похід на Перкалабу і в село Сарата, у якому взяли участь Володимир і Михайло Янишівські, а також їх друг Юрій із Луцька.

В чому ж унікальність цього походу? В тих чарівних місцях, по яких пройшов цей похід. Оскільки річка Перкалаба – це найбільш віддалена частина українських Карпат, село Сарата відповідно – найбільш віддалене і важкодоступне село українських Карпат. Як це не смішно звучить, навіть мобільний зв’язок там відсутній на вершинах хребта у межиріччі Перкалаби і Сарати. Це є крайній південь Галичини і Буковини (однак до крайньої південної точки Галичини нам таки не вдалось проникнути, бо прикордонники вміло спрацювали на випередження). Туристи заходять сюди рідко: як сказали нам місцеві, в Сараті туристи бувають раз на декілька місяців.

 

Головний висновок цього походу: життя у Сараті є, хоч і залишилось там лише 20 людей. Крім того необхідно сказати, що там живуть добрі люди, бо вони дали нам притулок на горищі у стайні. Це все показує, якою великою силою є українська нація, адже вона проникла навіть у найбільш глухі закутки Карпат і не збирається здавати ці позиції, не зважаючи на шалену протидію влади у всі часи.

Фотозвіт

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *