Домівка БлогПро провокацію влади і стару шофу
Янишівський Володимир

Видатний український економіст. Автор десятків наукових і псевдонаукових праць. Представник 3-го покоління Родини

Про провокацію влади і стару шофу

Час спливає дуже швидко, і не завжди встигаєш викладати основні думки на нашому сайті, чи хоча би оглянутись навколо. А за останні декілька місяців було чимало подій, а також появилось чимало нової архівної інформації. Тому варто звернути увагу на найбільш цікаві речі.

По-перше, наш сайт був потужно атакований спамом – з’явились сотні спам-коментарів. У зв’язку з цим довелось обмежити коментування тільки для зареєстрованих відвідувачів. Є підозри, що ця спам-атака не є випадковою, це є робота влади, яка хоче хоч якось покарати Янишівських за «неправильну» політичну позицію окремих членів родини. Можливо, ця клопітка робота буде продовжуватись.

Однак проблеми зі спамом не можуть затьмарити довгоочікувану позитивну подію – стали доступними унікальні фотографії із фотосесії на фоні старої шофи. Дуже рекомендую переглянути. Крім того, суттєво поповнився літопис родини, інші архівні матеріали.

І, звичайно ж, топ-подією 1-го кварталу 2013 року є те, що нас стало більше. Тепер у нас є Янишівська Вікторія Маркіянівна.

Читайте також