Домівка НовиниНові учні Калуської гімназії

Нові учні Калуської гімназії

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Найбільш хвилюючим і відповідальним він був для сім’ї Лук’яненків з Обухова, оскільки наймолодша дочка Любочка закінчила загальноосвітню школу та нині здає ЗНО, Бажаємо їй добре скласти ці тести та вступити на бажану спеціальність на державне замовлення.

Дещо менш важливими,  але також значущими є події, що відбувалися в Калуші в житті сімей Николишаків та Погинайків (молодших). Цьогоріч Вікторія Николишак та Ярослав Погинайко з відзнаками закінчили 1 ступінь загальноосвітньої школи, тобто четвертий клас, і успішно склали вступні іспити до Калуської гімназії. Із максимально-можливих 48 балів (24 з математики та 24 з української мови) Вікуся набрала 40,5 балів (23 з математики та 17,5 з мови) і посіла 21 місце, а Славчик – 33,5 бали (14,5  та 19 балів відповідно)  – 52 місце.

Отримані результати дещо здивували всіх, оскільки вважалося, що Славчик має схильність до математики, а Вікуся – до гуманітарних дисциплін.

До слова сказати, в сім’ї Николишаків це вже третій гімназист. Першою свої сили спробувала у 2008 році старша донька Марта, взявши 46 результат із 52, а два роки тому, в 2012 році тріумфально вступив син Юрій, який здобув перший результат із сумою балів 46,5 із 48 максимальних. Треба віддати шану його вчительці молодших класів, дуже хорошому,  вимогливому та справедливому викладачу Галині Омелянівні Семанишин, що готувала Юру до предметних олімпіад та конкурсів. Мартуся вступала без підготовки і дуже не хотіла покидати свою школу, але зараз вона зовсім не шкодує про те, що тоді її мама Оксана (із Погинайків) наполягла на тому, щоб спробувати свої сили.

Додамо також, що першою гімназисткою із калуського куща була Ольга Погинайко. Її фото досі є на стенді серед достойних випускників. Як згадує авторка цієї статті, Оля “страшно вчилася”, постійно в книжках, що і дало очікуваний результат, бо Оля вступила до найкращого (за словами директора гімназії Дмитра Бахматюка) ВНЗ України – Києво-Могилянської академії. Я теж так вважаю, і то ще треба було мати мужність і впертість пробувати вступати в Могилянку, ці риси притаманні Олі без сумніву.

Повертаючись до Віки та Ярослава, хочу сказати, що цей крок важливий у їхньому житті і дає їм серйозну можливість здобути хорошу освіту для подальшого вступу у обраний ВНЗ. Бо в Калуській гімназії є для цього все,  що потрібно: дуже хороший педагогічний колектив, здорова конкуренція серед розумних учнів, хороша навчальна база. Як каже директор цього закладу, його девіз: “Максимум доброти до учнів при максимальній вимогливості до їх навчання”.

Отож,  батьки, брати та сестри, бабусі з дідусями, рівно ж як і вся родина Янишівських щиро вітають новоспечених гімназистів та бажають їм успішного навчання у цьому найкращому в Калуші навчальному закладі.

Насамкінець варто додати, і це  завжди любить підкреслювати директор гімназії Дмитро Михайлович Бахматюк, за даними журналу «Фокус», вона входить до десяти найкращих загальноосвітніх навчальних закладів України, посідаючи 6 місце.

Повний список шкіл-лідерів можна побачити тут: http://focus.ua/charts/228916/

Також запрошуємо вас відвідати сайт Калуcької гімназії: http://kalushgymnasium.if.ua/

Автор: Оксана Николишак (з Погинайків).

 

 

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *