Домівка НовиниВеликий збір родини Янишівських-2017

Великий збір родини Янишівських-2017

 

Цьогорічний великий збір родини Янишівських відбудеться 18 серпня 2017 року.  Місце збору – село Витвиця, садиба Янишівських.

Цей день – п’ятниця – переддень великого християнського свята – Свята Преображення Господнього, або як його називають у побуті – свята Спаса. Спаса  завжди відзначається 19 серпня і цього року припадає на суботу. Саме у зв’язку з цим, традиційний день збору – суботу, перенесено на один день наперед.

Дата 18 серпня узгоджена із нашим сільським священником отцем Петром Євчуком.

 У програмі Збору:

  • Поминальна Служба Божа на відзначення 20-річчя відходу у вічність засновника родини Янишівського Ярослава Івановича та 5-річчя відходу у вічність засновниці родини – Янишівської Оксани Михайлівни
  • Відвідання могил засновників родини – Оксани та Ярослава, інших предків та родичів.
  • Спільний обід на садибі.
  • Презентація добірки спогадів до 90-річчя Ярослава Янишівського.

   “Жив, любив і не набрався скверни”.

 Служба Божа відбудеться у рідному храмі Трьох святих та Івана Богослова. Початок Літургії 10-00 годин.

Відповідно до існуючої традиції перед початком Служби Божої буде проводитися збір благодійних внесків на щорічну офіру /пожертву/ від родини Янишівських для сільської церкви. Мінімальна сума внеску від працюючих учасників родини – від 150 грн. Внески можуть передавати також відсутні члени родини та дальші родичі.

 

Почесне право збору внесків пропонується надати Руслані Тишківській, Вікторії Николишак,  Соломії Погинайко або іншим наймолодшим школярам родини.

Запрошуємо до участі у наших заходах усіх 45 “реєстрових” членів родини та “запорожців”. Враховуючи аж дві круглі дати сумних роковин щиро просимо докласти максимум зусиль для присутності на Великому Зборі.

 Запрошуємо  також близьких та далеких родичів  /фамілію/  по мамі та  по татові – Янишівських, Волковецьких, Витвицьких,  сусідів та друзів родини.

 

Мар’ян, Ліда, Віра, Мирослав, Марта, Володимир.

 

30 червня 2017 року.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *