Домівка НовиниЯнишівський Ярослав (1926-1997 рр.). 90 років з Дня народження.

Янишівський Ярослав (1926-1997 рр.). 90 років з Дня народження.

Дорога родино. Шановні знайомі та друзі.

Наприкінці року – 26 грудня 2016 року виповнюється 90 років з дня народження нашого батька, тестя, свекра та дідуся – Янишівського Ярослава Івановича.

І хоч його давно уже немає з нами,  його образ живе у наших серцях. Його пам’ятають численні учні, знайомі, колишні учителі-співробітники. Зокрема, мені життя не раз дарували приємні несподіванки зустрічі з  колишніми учнями наших мами й тата – і спогади цих учнів завжди були виключно теплі і приємні.

Однак, час бере своє. Восени наступного року виповниться уже 20 років із часу відходу батька у кращі світи. Забуваються деталі, стираються у пам’яті епізоди…

Логічно, що названий ювілей не повинно пройти зовсім непомітно, його варто все-таки трохи відзначити. Це тим більш важливо, що всі ми ще топчемо траву зверху… Дай то, Боже, звичайно, аби так було на 100-річний татів ювілей, проте наше  життя дуже динамічне і напружене… Цитуючи того ж тата “Най пан Біг боронит нас і всіх людий”…

Пропоную кілька заходів  на відзначення ювілею дорогої нам людини.

 

1. Оцифрувати і викласти на Сайт одну з великих справ татового життя – “Історію Витвиці”.

Основну частину цього задуму уже виконав Михайло Янишівський. Книжка  оцифрована, зараз я її редагую, надіюся, що до 20 грудня завершу.

 

2. Акція “Мій спомин”. Суть її випливає з назви. Пропонується, написати власний спомин про тата,  дідуся, родича.  І не треба віднікуватися, що останній раз писав /писала/ твори на випускному екзамені у школі. У кожного у пам’яті живе /ще живе !!!/ якийсь неповторний епізод зв’язаний з татом, дідусем. Не обов’язково приємний, може й сумний, може курйозний, але є. Може бути на пів сторінки, на сторінку, на дві і так далі. Обмеження тільки знизу – бодай півсторінки машинопису.

До акції запрошуються всі члени родини, всі хто пам’ятав тата: діти, зяті, невістки, онуки.

Ваші спомини до ювілею  будуть виставлені на родинному сайті. Будемо щасливі одержати спомини татових друзів, учнів, знайомих…

 

3. Акція “Стіна онуків”. Щойно завершена акція “Стіна дітей”. У “другій хаті” уже виставлено шлюбні фото всіх шести дітей, фрагменти якої уже всі бачили. Розпочата експозиція фото онуків. Формат – А4 вертикальний, жанр – кольорове портретне фото. Усі 14 рамок уже закуплені. Частина уже на стіні. Одружені онуки виставляють шлюбні парні фото /крім “запорожців”/.

 

Ваші спомини та оцифровані фото прошу пересилати на мою електронну адресу. Вона вказана на цьому Сайті. Ще краще – передати готове фото на папері.

Надіюсь, що запропоновані заходи не лише знайдуть підтримку родини, але й будуть доповнені ще й іншими, не менш цікавими пропозиціями.

 

Мирослав.

27 листопада 2016 року.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *