Домівка НовиниНаш сайт зазнав покращення
Янишівський Володимир

Видатний український економіст. Автор десятків наукових і псевдонаукових праць. Представник 3-го покоління Родини

Наш сайт зазнав покращення

Отже, ви, мабуть, помітили певні зміни на сайті. Зовнішній вигляд трохи покращився. Але головне – те, що всередині, в адмінці. Якщо ви іноді опиняєтесь в адмінці, то дочитайте цей текст до кінця.

Розглянемо ці покращення в адмінці. Винесені окремо і мають власні пункти в головному меню: Літопис, Енциклопедія, Документи і матеріали, статті з рубрики Наша родина. Рекомендую заглянути туди, особливо – в Літопис, де на стор. редагування матеріалу зверніть увагу на інструкцію, що є з правої сторони.

У рубриці (пункті меню) “Публікації” залишились Новини, Фото і відео, Блог. Якщо треба, можна додати нові категорії.

Хочете залити на сайт значну к-сть своїх фото? Щоб не завантажувати сайт (дискова квота сайту – обмежена), використайте для зберігання фото Google. Інструкція є в адмінці (пункт меню “Заливка фото”). Якщо ви заллєте багато фото прямо на сайт, то нема гарантії, що вони колись не зникнуть. Але головні зображення, які ми бачимо у списку матеріалів (напр., yanyshivskyy.org.ua/foto/), заливаємо як і раніше прямо на сайт (на стор. редагування матеріалу – блок “Головне зображення” у правій колонці). Також залити фото прямо на сайт можна, якщо в матеріалі їх не більше 2-х і вони є важливі. При цьому бажано робити так, щоб маса малюнка не перевищувала 1 Мб.

На жаль, фото, залиті після січня 2014 року – втрачені. Тому дуже рекомендую авторам (в першу чергу – Ользі і Наталії), які заливали фото в цей період, відкрити в адмінці свої матеріали і уже по-новому (з використанням фото Google) залити фото. Фото, що були залиті до січня 2014 року, будуть поступово відновлені.

Це власне і все. Сподіваюсь, що кожен члєн родини хоча би раз на 5 місяців буде писати на сайті статтю, і хоча би раз на 1 місяць – коментар до якоїсь статті. Якщо хтось не знає, то нагадую, що є можливість коментування на нашому сайті.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *