Домівка НовиниОй витвицька дівчинонька

Ой витвицька дівчинонька

Шановні відвідувачі нашого Сайту!

Вітаючи недавно нашу далеку родичку Ніну  з “тамтого кінця” світу з днем народження, я висловив побажання побачити її фото крупним планом.

Парадокси 20 століття привели до того, що ми, двоюрідні,  могли взагалі не побачитися. Або, як кажуть у благословенній Витвиці – могли роз’умертися.  На щастя, цього не сталося.

Ніна швидко відгукнулася на моє прохання. Недавно на мою електронну пошту надійшла чергова звісточка з її нової Батьківщини та два фото крупним планом. Одного погляду досить, аби сказати словами весільної співанки з нашого села

Ой, вітвицька дівчинонька,
вітвицька,  вітвицька…

 

Мирослав
28 квітня 2015 р.

Hello Myroslav,

Thank you for your e-mail and birthday wishes.

It is now Easter Day here in New Zealand and we have been celebrating with some of Dave’s family.  We hope that you enjoy your Easter Day celebrations in Ukraine.

You asked for close up photos to see if there is a family resemblance. I have attached a photo taken last week when we went out for a birthday meal. Also, here is a photo that we have just taken today at our holiday home ‘The Hilton’, which is where we are staying for the Easter holiday. Sam is standing next to Nina and Ben is next to him.

Happy Easter to you and the family!

Nina, Dave, Sam and Ben.

 

Привіт Мирослав.

Дякуємо за Ваш лист і за вітання з Днем народження.

У ці дні у Новій Зеландії Пасха, і ми святкували з деякими родичами з родини Дейва. Ми сподіваємося, що Ви насолоджуєтеся святкуванням Великодня в Україні.

Ви просили фотографії, на котрих було б  помітно, чи є у нас фамільна схожість. Я прикріпив фотографію, зроблену минулого тижня, коли у нас був святковий обід до дня народження. Крім того, тут фото, які ми зробили сьогодні біля нашого будинку відпочинку “Hilton”, у якому ми зупинилися для святкування Великодня. Сем стоїть поруч з Ніною і Бен поруч з ним.

Щасливого Великодня Вам і родині!

Ніна, Дейв, Сем і Бен.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *