2017. Маркіяну Янишевському підтверджено науковий ступінь кандидата наук.

Перший день липня 2017 приніс у родину Янишівських  дуже гарну новину.

Стало відомо, що наказом  Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2017 року затверджено рішення Спеціалізованої вченої ради про присудження Янишевському Маркіяну Мар’яновичу наукового ступеня кандидата наук з державного управління. Цим документом остаточно завершена важка і тривала робота Маркіяна з підготовки дисертації та здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Безпосередньо захист дисертації відбувся ще 17 березня 2017 року. Він проходив у місті Дніпрі /колишній Дніпропетровськ/, у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.  На захисті була присутня чисельна делегація родини:  батько – Мар’ян Янишевський, стрийко – Мирослав Янишівський  та двоюрідні брати – Володя та Михайло Мирославовичі.

Тема кандидатської дисертації: “Взаємовідносини між органами місцевого самоврядування в Німеччині на прикладі землі Бранденбург: досвід для України”. Науковий керівник – Когут Петро Васильович, кандидат історичних наук.

Присвоєння наукового ступеня вже ніби вивершив освітній процес Маркіяна.

Дошкільну освіту він здобув, в основному,  у баби Ганни та діда Василя Чорних. Середню освіту – у Львівській школі з поглибленим вивченням німецької мови, де директором тоді була пані Л. Гриневич – нинішній міністр освіти нашої країни.

Вищу освіту Маркіян здобув у “базовому” родинному виші – Львівськім  національнім університеті імені Франка, де загалом навчалося 10 “реєстрових” учасників родини. Однак, на юридичному  факультеті навчався тільки він. Аспірантуру закінчував у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління. Стажувався у багатьох вузах та органах влади Німеччини.

Попри офіційного наукового керівника значну роль у підготовці та захисті дисертації відіграв пан Орест Красівський. Пан Орест – уродженець Витвиці, доктор історичних наук. Він є троюрідним братом Мар’яна і всього нашого третього покоління, однокласником тітки Ліди. Бабуся Ореста – Тересі – народилася і виросла на тому місці де зараз наша садиба, наприкінці 19-го століття. Родина щиро дякує пану Оресту за надану допомогу.

Response code is 404

До слова – Маркіян – уже третій кандидат наук у нашій родині. Ще раніше такі наукові ступені здобули Янишівський Мирослав Ярославович /1989 рік, кандидат технічних наук/ та Янишівський Володимир Мирославович /2012 рік, кандидат економічних наук/.

Родина Янишівських щиро вітає свого достойного представника з великою перемогою і бажає нових успіхів у науці та всіх сферах його буття.

Вітаємо також батьків новоспеченого кандидата – Мар’яна та Наталю Янишевських та львівську бабусю Ганну.

 

1липня 2017 р.                                                       Мирослав Янишівський.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарі : 2

  1. Наталя Янишевська сказав:

    На захисті також була присутня троюрідна сестра Маркіяна по маминій лінії Юля.Вона мешкає в Дніпрі. Коли він приїжджав туди, допомагала в організації його побуту в цьому місті.

  2. Мирослав Янишівський сказав:

    Так-так, я пам’ятаю цю дівчину. Ми з нею ще довго розмовляли про різні відгалуження Вашої родини…