2016. Янишівська Ярина здобула диплом магістра НУ “Львівська політехніка”

16 грудня 2016 року Янишівська Ярина захистила  диплом магістра  Національного Університету “Львівська політехніка”.

Ярина є представником треього покоління нашої родини, тобто покоління онуків. Вона є дочкою Лесі /з Горбатюків/ та Володимира-Ярослава Янишівських, які проживають у  Болехові.

З гордістю відзначаємо, що диплом незвичайний. Незвичайний за багатьма показниками.

По перше – це диплом магістра. Він є вищим освітньо-кваліфікаційним рівнем, порівняно зі звичайними дипломами бакалаврів та  спеціалістів, який одержує більшість випускників. Диплом магістра здобуває відносно  невеликий відсоток випускників.

По друге – це диплом з відзнакою. Навчаючись на дуже складній спеціальності – “телекомунікаційні системи” вона залишилася вірною своєму амплуа “відмінниці”. Все, що вона робить,  це завжди – блискуче. Доречно нагадати її виступ на Всеукраїнських військово-спортивних змаганнях “Джура”, на конкурсі “Міс Політехніка”, золоту медаль після закінчення Фізико-технічного ліцею у Івано-Франківську.

По третє – це диплом дуже великий, формату А4. Документи про освіту попередніх поколінь були значно скромнішого формату.

Захистом диплому магістра у Львівській політехніці завершилося здобуття “обов’язкової” частини освіти Ярини.  У її освіті чітко видно три етапи – Болехівська ЗОШ №1 /1-8 класи/, Фізико-технічний ліцей при ІФНТУНГ /9-11 класи/ та Національний університет “Львівська політехніка”.

Буде справедливо при такій нагоді окремо згадати ще один, специфічний освітній етап, який тепер офіційно називають дошкільною освітою. Цей етап вона пройшла, переважно, у Витвиці під керівництвом учительки за фахом і покликанням – бабці Оксани Янишівської.

Варто зауважити, що здобуток Ярини не є першим дипломом цього престижного українського університету у родині. До неї диплом Львівської політехніки здобули Юрко Погинайко та Андрій Николишак.

Диплом Ярини є 11-тим серед дипломів, здобутих онуками Оксани і Ярослава Янишівських.  Після неї залишається лише троє онуків, які ще не мають вищої освіти – “Любочка” з Обухова, “Михайлик” з Івано-Франківська та “Тарасик” з Болехова. Всі вони уже розпочали цей процес.

Здобуттям диплома про вищу освіту не обов’язково завершується освітній процес, особливо у теперішній динамічний час. Можливі ще різні варіанти – аспірантура, друга вища освіта, третя і т.д., чого ми щиро бажаємо нашій дипломантці Ярині.

 

Михайло та Мирослав Янишівські.

Івано-Франківськ, 19 грудня 2016 р.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарі : 1

  1. Янишівська Ярина сказав:

    Дуже дякую за такий теплий опис моєї освітньої діяльності. Дякую за приємні компліменти!