Домівка Новини12 лютого – головне свято Витвиці

12 лютого – головне свято Витвиці

12 лютого ‑ свято Трьох святих ‑ Івана Золотоустого, Василія Великого та Григорія Богослова ‑ празник у Витвиці.

З цієї нагоди  вітаємо всіх витвичан з головним святом нашої малої батьківщини.

Найперше вітаємо дорогу родину ‑ сім’ї Янишівських /дві/ зі Львова, сім’ї Погинайків /дві/ та Николишаків з Калуша, сім’ї Лук’яненків та Гладких з Обухова, сім’ю Багмутів з Лосинівки та її відгалуження , сім’ю Янишівських з Івано-Франківська та її відгалуження, сім’ю Янишівських з Болехова та її відгалуження.

Вітаємо зі святом дорогу “фамілію” по мамі  і татові ‑ Янишівських, Волковецьких, Витвицьких, зокрема вуйка Мар’яна зі Стрия, вуйка Владзі з Донбасу та стрийка Штефана з Долини.

Вітаємо земляків,  що проживають у рідному селі, вітаємо всіх витвицьких друзів та знайомих. Вітаємо тих, що народжені у Витвиці, але проживають за її межами у всіх областях нашої великої Батьківщини.

Вітаємо витвичан та їх нащадків, що проживають за межами нашої країни, всіх тих хто заходить на цей  Сайт зі всіх частин світу крім Антарктиди. Зокрема вітаємо наших закордонних родичів  “витвичан” ‑ Маркіяна Янишівського з Німеччини,  Олега Ільницького та його дітей з Англії, Робіна та Павла Янишівських /Васильовичів/ та їх нащадків з Англії, Ніну Янишівську /Василівну/ з Нової Зеландії.

Вітаємо всіх, хто вважає себе хоч чимось причетним до нашого славного села ‑ народженням, походженням батьків, роботою.

            Окремо і найтепліше вітаємо земляків, яких у великій кількості зустрічали в ці революційні місяці на київському Майдані та інших, що були там, хоч і не перетнулися з нами.

            Схиляємо голови в пошані перед земляками, що в переддень свята зібрали в нашому невеликому селі та передали на Майдан 17000 /сімнадцять тисяч/ гривень !!!

Нехай великі покровителі витвицької землі ‑ святі Іван Золотоустий, Василій Великий та Григорій Богослов у цей святковий  день благословлять всіх нас щастям, здоров’ям та  радістю буття, дарованого Господом.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *