Домівка НовиниПовідомлення з Нової Зеландії

Повідомлення з Нової Зеландії

Прийшла відповідь на Різвяне привітання [Михайла Янишівського] від Ніни Василівної Незеркліф [Янишівської], дочки стрия Василя, брата Богдана-Робіна Янишівського. До листа прикріплена Різвяна листівка з сімейними новинами за минулий та фотографіями – news2014.

 

Привіт,Спасибі вам велике за ваше Різдвяне послання. Я сподіваюся, що ви мали гарне Різдво з родиною.Я «лазила» по сайті знову (я робила це минулого року після того як твій батько надіслав адресу на електронну пошту). Тепер, коли я знаю, як використовувати Chrome перекладач, це набагато легше зрозуміти! Я дуже вражена тим, як багато інформації на ньому, і я знайшла його дуже цікавим читати. Я все ще намагаюся зрозуміти, хто є хто на фотографіях, оскільки вас так багато в родині. Я знаю, що Робін знає вас всіх, і він часто говорить мені, як йому подобався час з родиною, коли він відвідав в 2012 році.Ми (Дейв і я, з нашими двома дітьми, Семом і Беном) планують взяти відпустку в кінці року до Англії і також сподіваємося провести кілька днів, відвідуючи сім’ю в Україні. Я згаувала про це електронною поштою з вашим батьком в минулому році і говорила з Маркіяном про відвідування України. Ми підтримуємо зв’язок з Маркіяном (у Німеччині) з Skype-дзвінків. Ми дійсно з нетерпінням чекаємо зустрічі з родиною і подивитися, де мій батько виріс. Ми ще не організував які-небудь подробиці для нашої поїздки, але ми будемо робити це протягом найближчих декількох місяців. На жаль, ми повинні прийняти організувати нашу  велику подорож протягом навчального річної перерви, і це означає, що буде дуже холодно взимку на вашому боці Землі!Ми тільки що  мали два тижні відпочинку на нашому маленькому відпочинковому будинку, який розташований приблизно в годині з Веллінгтона, де ми живемо. Ми називаємо це «Хогвартс Хілтон». Я докладаю інформаційний бюлетень з Різдва, який має кілька фотографій нас з минулого року (вибачте Різдвяні вітання застаріли в даний час). Я припускаю, що твоя англійська хороша, так що ви можете перекласти його, але якщо ні, то, принаймні, кілька фотографій. Сподіваємося, Ви знайдете це цікавим. «Моя українська майже не існує». Коли я була дитиною, я ходила в суботу до української школи у віці від 7, і 12, але я не можу згадати багато. Я повинен спробувати повчити трішки українську цього року :-)Поки що бувай,

Ніна

 

Hello,Thank you very much for your Christmas message. I hope that you have had a good Christmas with the family.I have been looking at the website again (I did look at it last year after your father sent me an e-mail). Now that I know how to use the Chrome translator, it makes it so much easier to understand! I am very impressed with how much information is on it and I have found it very interesting to read. I am still trying to work out who is who in the photos as there are so many people in the family. I know that Robin remembers you all and he often tells me how much he enjoyed his time with the family when he visited in 2012.We (Dave and I, with our two children, Sam and Ben) are planning on taking a holiday at the end of the year to England and are also hoping to spend a few days visiting family in Ukraine. I mentioned it in an e-mail to your father last year and have spoken to Markiyan about visiting Ukraine. We keep in touch with Markiyan (in Germany) with Skype calls. We are really looking forward to meeting the family and seeing where my father grew up. We have not yet organised any details for our trip but we shall do so over the next few months. Unfortunately, we have to take our big holiday during the school summer break and this means that it will be very cold and wintry on your side of the world!

 

We have just had two weeks holiday at our little holiday house which is about one hour from Wellington, where we live.  We call it ‘Hogwarts Hilton’. I am attaching a Christmas newsletter that has some photos of us from last year (sorry the Christmas greetings are out of date now). I am assuming that your English is good so that you can translate it but if not, then at least there are some photos. Hopefully you will find it interesting. My Ukrainian is almost non-existent. When I was little I went to Saturday Ukrainian school between the age of about 7 and 12 but I can’t remember much at all. I must try to learn some Ukrainian language this year:-)

 

Bye for now,

Nina

 

 

Читайте також