Родинний календар

Цей запис не на часі. З двох причин. По-перше, революція в активні фазі і всі нормальні люди думають тільки про це, а я тут зі своїм календарем. А по-друге, уже кінець січня, цілий місяць року минув. АЛЕ краще пізно, ніж ніколи. Ну, і життя все одно триває.

Словом, коротко: дорога родино, я тут зварганила такий проект – Родинний календар. Особливість календаря в тому, що там наші родинні і Витвицькі фотографії, а також відмічені дні народження всіх “юридично оформлених” членів родини – теж з фотографіями.

Один примірник календаря я спонсорнула до Витвиці. Дуже прошу його звідти не забирати. Всі, хто хоче й собі такий календар – зголошуйтесь. Я замовлю друк на фірмі, яка це робить (вона знаходиться в Одесі) і доставку у місто вашого проживання, тобто: львів’янам – відразу у Львів, обухівчанам – у Обухів, франківчанам – у Франківськ, киянам – у Київ, болехунам – у Болехів тощо, тільки в Лосинівку напряму не вийде і доведеться замовляти через Наталю і Мар’яну. Ціна: 130 грн за сам календар + 22 грн за доставку. Розплачуватися будете на місці при отриманні. Термін виготовлення 1 тиждень. Знизу – фото кожної сторінки, формат маленький, бо така програма, в якій робилася верстка.

Слава Україні!

ПС. Вуйку, може, ви той пост про Майдан притримаєте до його закінчення? Параноя, ви ж розумієте :)))

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *