Домівка Документи і матеріалиДруковані джерела про родинуЛіга Бізнес Інформ. – Всеукраїнське Інтернет видання. 27.11.2013р. Євро майдан: Адміністрацію президента взято під посилену охорону.

Ліга Бізнес Інформ. – Всеукраїнське Інтернет видання. 27.11.2013р. Євро майдан: Адміністрацію президента взято під посилену охорону.

Це стаття Інтернет-видання “Ліга Бізнес Інформ”. Вона стосується часів першого етапу Євро майдану /ще до розгону студентів 1-го грудня/. В якості ілюстрації до представленої автори вибрали фото в центрі якого виявився Михайло /Янишівський Михайло Мирославови/. Фото дійсно колоритне. Цікаво, що поруч нього, зліва, – його однокласниця по Івано-Франківській гімназії – Божена Жибак.

Колона студентів, яка йшла до Адміністрації президента передати послання януковичу на підтримку євроінтеграції, зупинилася приблизно в ста метрах від АП. До студентів вийшов чоловік, який представився співробітником Адміністрації президента, і прийняв у них звернення до голови держави.

Про це повідомляє корреспондент ЛІГАБізнесІнформ. Організатори акції спочатку побоювалися провокацій, тому вирішили не підводити студентів близько до кордону Внутрішніх військ МВС, які зараз перекрили щитами вхід у двір адміністрації президента.

Крім того, проходи до президентського офісу перекриті двома автобусами, за якими також розташувався Беркут. Представники студентів розгорнули полотно довжиною в кілька десятків метрів, на якому сьогодні цілий день писали послання і заклики до Януковича. Один край полотна залишився під ногами студентів, другий підтягнули прямо до паркану, за яким стоять внутрішні війська.

Нагадаємо, раніше колона студентів рушила з Майдану на Банкову до Адміністрації президента з метою передати гаранту своє послання – довге полотно, на якому всі бажаючі писали свої гасла і заклики на підтримку підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *